АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

У МВС розповіли про охорону дебатів на Олімпійському

Правоохоронці обіцяють безпрецедентні заходи безпеки в разі проведення дебатів на Олімпійському.

Для охорони громадського порядку під час проведення передвиборних дебатів на НСК Олімпійський залучать безпрецедентну кількість правоохоронців. Про заходи безпеки на стадіоні в разі дебатів розповів речник МВС Артем Шевченко.

“Ми будемо працювати над забезпеченням правопорядку і безпеки в цілому, а тим більше під час дебатів на Олімпійському, якщо вони будуть в такому незвичайному і вельми оригінальному і ризикованому форматі, можливо, вперше… МВС має бути готове, ми готуємося”, – сказав Шевченко.

Він зазначив, що у поліції є багатий досвід роботи на НСК Олімпійський, але оскільки дебати там будуть проводитися вперше, МВС залучить безпрецедентну кількість правоохоронців.

“Якщо дійсно дебати будуть на стадіоні, наш заклик: жодної зброї і жодних предметів, які можуть бути використані як зброя для завдання шкоди кому-небудь. Будуть дуже жорсткі, глибокі фільтраційні заходи при вході на стадіон, і не дивуйтеся великій кількості правоохоронців, які, можливо, будуть і в більшій кількості, ніж це було під час Ліги чемпіонів”, – наголосив спікер МВС.

У міністерстві закликають ставитися до підвищених заходів безпеки з розумінням, не провокувати поліцейських на конфлікти, адже вони – поза політикою.

На стадіон забороняється пронесення предметів, які можуть бути використані для завдання шкоди собі або іншим особам (всі види піротехніки, димових і газових пристроїв, метальних предметів тощо).

МВС також попереджає не брати із собою зброю, навіть легальну і не заборонену законом.

Нагадаємо, раніше в штабі Порошенка заявили, що чинний президент проведе дебати 14 квітня на стадіоні, а також 19 квітня в студії Суспільного. Зеленський раніше оголосив, що його дебати відбудуться на Олімпійському 19 квітня. Штаби кандидатів поки не погодили спільні дебати на стадіоні.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close