Оціночна місія МВФ приїде в Україну 21 травня і буде працювати два тижні. У МВФ поки точних термінів не називали.

Місія МВФ приїде в Україну з двотижневим візитом 21 травня. Про це в понеділок, 13 травня, заявив перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності Михайло Довбенко.

За його словами, цього пленарного тижня Рада повинна прийняти законопроект №2413-а, який парламент зобов’язувався прийняти до кінця березня.

“У меморандумі про співпрацю з МВФ зафіксовано зобов’язання розглянути до 31 березня законопроект №2413-я щодо консолідації функцій державного управління на фінансових ринках. Так сталося, що ми не змогли, але вже на цей пленарний четвер стоїть законопроект в прохідній частині. Прохання його не переносити. Наші колеги з міжнародних фінансових інститутів вважають, що достатньо голосів для підтримки законопроекту”, – додав заступник голови комітету.

Зазначимо, минулого тижня в МВФ повідомили, що в Україні в найближчі тижні приїде оціночна місія фонду, проте терміни візиту не назвали.

Як відомо, в цьому році Київ сподівається отримати від МВФ два транші по 1,3 млрд доларів. Водночас аналітики вважають, що Україні не варто очікувати отримання грошей МВФ в цьому році.