Представники всіх парламентських фракцій домовилися про конструктивну роботу над законопроектом про земельну реформу.

У Верховній Раді України підписали меморандум про ринок землі. Про це в кулуарах Ради повідомив глава фракції Слуга народу Давид Арахамія, повідомляє в четвер, 26 грудня, УНН.

“4500 поправок – це просто фактичний тиск на нас для того, щоб у нас був чіткий лімітований вибір – встати і паралізувати весь парламент на 3-4 місяці, це одна опція. Або друга опція – якимось чином домовлятися і йти на компроміси, тому що іншого немає, регламент строгий. Ми підписали меморандум (усіма фракціями і депутатськими групами, – ред.), всі заявили, що маємо, дійсно, чесні наміри продуктивно працювати над цим законопроектом, а не так, як було”, – сказав Арахамія.

За його словами, на засіданні робочої групи щодо ринку землі так і не вдалося знайти золоту середину.

“Вирішили зараз взяти тайм-аут на два дні, для того, щоб ще раз зустрітися, ще раз поговорити, можливо, якісь зробити зміни. Ми зараз спілкуємося про різницю в 500 правок. Що таке 500 поправок – це кілька днів роботи комітету. Ну нехай уже, вони можуть попрацювати. Але в парламенті це буде тиждень”, – зазначив Арахамія.

У свою чергу, він зазначив, що якщо ці 500 поправок не скоротити, то робота ВРУ зупиниться на чотири місяці.

“Якщо ми станемо на чотири місяці, це буде 300-400 законів. А у нас закони зараз такі виписані, що навіть якісь дрібні речі, які має зробити уряд, буває багато випадків, коли треба голосувати ВРУ. А вона не буде в змозі зробити це, тому що регламент написаний таким чином, що якщо зайшов у розгляд законопроекту, то далі ти не можеш ні вийти, ні призупинитися, треба просто дійти до кінця. Тому зараз блокада просто”, – сказав Арахамія. Він також зазначив, що аби розблокувати цей процес, парламентарії вирішили “ще поспілкуватися”.

Ми в соціальних мережах