Сполучені Штати закликають РФ обрати шлях діалогу і не вчиняти повторні акти агресії.

США обіцяють вжити заходів стосовно Росії / ілюстрація REUTERS

США обіцяють вжити заходів стосовно Росії / ілюстрація REUTERS

Сполучені Штати Америки не підштовхують Україну йти на поступки Російській Федерації.

Про це помічниця Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Карен Донфрід заявила в Києві.

Відеозапис заяви розміщено Посольством США в Україні в мікроблозі Twitter.

“Дозвольте мені повторити те, що ми сказали керівництву України: думка про те, що ми будемо підштовхувати Україну до поступок у переговорах і діалозі з Росією, є чистою дезінформацією. І до неї слід ставитися як до такої. Правда полягає в тому, що ми об’єдналися з Україною, з нашими союзниками по НАТО і партнерами по всьому світу в наших зусиллях вирішити конфлікт дипломатичним шляхом і досягти деескалації небезпечної ситуації, але такі зусилля не є поступкою”, – підкреслила Донфрід.

Читайте такожКількість російських солдатів біля кордону не становить загрози Україні – Данілов“Одна країна не може примушувати іншу країну змінити свій кордон, одна країна не може наказувати іншій країні змінити свою політику, і країни не можуть наказувати іншим країнам, з ким вони можуть співпрацювати. При цьому, ми заявили Росії чітко і прямо, публічно і приватно: якщо вона не встане на шлях діалогу, якщо вона зробить повторні акти агресії проти України, ми будемо вживати заходів, які ми свідомо не приймали в 2014 році, і які будуть мати серйозні наслідки для неї”, – заявила Донфрід.

Вона зазначила, що зробить акцент на цих посланнях під час свого візиту до Москви.

Раніше повідомлялося, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов допускає компроміс з Російською Федерацією, але не коштом інтересів України.

А у Білому домі раніше заперечили, що нібито тиснуть на Україну, щоб Київ поступився частиною земель окупованого Донбасу проросійським найманцям.

Вас також можуть зацікавити новини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter