АктуальноВсі новиниУкраїна

У Зеленського пояснили, що вплине на долю Ради

Прикладом негативного кроку з боку депутатів Разумков назвав законопроект про президента, який обмежив би владу Зеленського.

Рішення новообраного президента Володимира Зеленського, розпускати чи не розпускати парламент буде залежати від дій народних депутатів. Про це заявив його політичний радник Дмитро Разумков в ефірі ICTV увечері 13 травня.

“Якщо ми говоримо про розпуск парламенту, то питання в тому, що буде робити парламент”, – сказав він.

Прикладом негативного кроку з боку депутатів Разумков назвав законопроект про президента, який на засіданні 22 квітня закликала прийняти віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.

За словами радника, такий закон істотно обмежив би владу Зеленського і не дав йому виконати обіцянки, озвучені виборцям.

“Окремі народні депутати, представники керівництва парламенту говорили про те, що можна спробувати прийняти цей закон, який фактично не тільки обмежував права і обов’язки президента, а й певною мірою порушував Конституцію”, – зазначив Разумков.

“Адже багато хто з цих функцій, які хотіли спростити імовірним законом, вони належать до конституційних повноважень президента – і таким чином відбувалася ліквідація інституту президентства, переходили мало не до парламентської республіки”, – додав він.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close