Головне в Україні

У Зеленського розповіли про нові списки щодо обміну полоненими

Помічник Зеленського не став називати кількість українських заручників на непідконтрольному Донбасі.

Помічник президента Володимир Зеленського Андрій Єрмак, який очолював українську частину групи з обміну полонених, розповів про підготовку нових списків з обміну полоненими між Україною і РФ. Про це він сказав в інтерв’ю Левый берег.

За його словами, Зеленський завжди нагадує, що принцип повернення всіх незаконно утримуваних Росією громадян України записано в мінських угодах і є пріоритетом.

“Є люди, які перебувають на території Російської Федерації, Криму, є ті, які на непідконтрольних територіях. За погодженням цих списків постійно працює група в Мінську, оскільки їх потрібно підтвердити не тільки з нашого, а й з того боку. Робота досить копітка”, – зазначив Єрмак.

Він не став називати кількість українських заручників у тимчасово окупованому Донбасі, яких включать у списки.

“Звичайно. Над ними проводиться робота. Я не можу зараз назвати конкретні цифри, це сотні людей. Думаю, ми вийдемо на конкретні цифри десь через місяць. Зараз ми працюємо над узгодженням кількості людей, щоб перейти до процесу узгодження термінів звільнення цієї групи”, – додав Єрмак.

Нагадаємо, 7 вересня Україна і Росія провели обмін утримуваними особами за формулою “35 на 35”.

В офісі президента повідомили, що всім звільненим морякам купили квартири, інші серед 35 отримають житло в найближчі кілька тижнів.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close