Речник президента України Сергій Никифоров запевняє, що глава держави не причетний до збору підписів за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, це ініціатива глави фракції “Слуга народу” Давида Арахамії.

Джерело: Никифоров у коментарі каналу “Україна 24

Пряма мова Никифорова: “(Зеленський та Разумков – ред.) спілкуються, стосунки у них нормальні, кожен виконує свою функцію.

Це ініціатива пана Давида Арахамії, в нього можна запитати його мотиви стосовно того, чому він ці списки на підпис запросив у голови Верховної Ради”.

Читайте також: Дмитро Разумков: У відставку я не збираюся

Нагадаємо:

  • Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія розпочав збір підписів за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Пізніше Арахамія подав друге звернення щодо звільнення Разумкова – вже особисто від себе.
  • “Очікувано, колеги прийшли за підписними листами про відкликання мене з посади Голови Верховної Ради України. Відповідну пропозицію подав голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія”, – написав Дмитро Разумков у Facebook. 
  • Разумков додав, що він “відразу розписав документ на Апарат Верховної Ради”, і вже 30 вересня депутати отримають підписні листи.