[multilanguage_switcher]

В п’ятницю Президент України Петро Порошенко закликав Європейський Союз продовжити санкції проти Росії, яка за його словами продовжує збройну агресію на сході України, незважаючи на міжнародні угоди.

П.Порошенко відвідав Польщу для проведення переговорів і підписання угод щодо зміцнення співпраці у сфері оборони та енергетики, а також для обговорення шляхів поліпшення доріг і інфраструктури поблизу прикордонних переходів.

Візит було приурочено до 25-ої річниці з тих пір як Польща стала першою країною в світі, яка визнала незалежну Україну, що до цього була частиною Радянського Союзу.

Порошенко зазначив, що в січні ЄС варто прийняти рішення, щодо розширення економічних та політичних санкції проти Росії, яка продовжує порушувати мирні договір 2014 року, спрямований на припинення бойових дій на сході України.

“Росія продовжує вести вогонь зі своєї сторони, а також через проросійських бойовиків, використовуючи заборонену зброю,” сказав Петро Порошенко.

За словами Порошенка, ОБСЄ, Європейська організація з безпеки, відмитила посилення  стрілянини на сході України, в той час спостерігачам ОБСЄ відмовляють в доступі на окуповані території та до об’єктів військової техніки.

“Через невиконання РФ Мінських угод, санкції щодо Російської Федерації повинні бути розширені,” сказав П.Порошенко.

У четвер голова Європейської ради Дональд Туск заявив, що він вважає, що санкції проти Росії мають продовжити ще на шість місяців.

ЄС ввів економічні і політичні санкції проти Росії в липні 2014 року, після того, як Росія анексувала Кримський півострів.

Посилання на оригінальне джерело : http://abcnews.go.com/International/wireStory/ukraines-leader-urges-eu-extend-sanctions-russia-43926653