Головне в Україні

Україна досягла домовленостей із США у сфері боротьби з кіберзлочинністю

Під час візиту Тіллерсона до України були досягнуті важливі домовленості у сфері боротьби з кіберзлочинністю.

 

Президент України Петро Порошенко заявляє, що сьогодні під час візиту державного секретаря США Рекса Тіллерсона, було досягнуто важливих домовленостей у сфері боротьби з кіберзлочинністю.

Про це Порошенко сказав на спільній з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном прес-конференції у Києві.

«Результатом співпраці між Україною та США, що стрімко розвивається, є доведення того факту, і ми за це дуже вдячні американському народу, що ми маємо не лише двопартійну підтримку в американському Конгресі, а й потужну підтримку в Білому домі, у Державному департаменті та в американському уряді», – заявив він.

 «Впевнений, що Ваш (державного секретаря США Рекса Тіллерсона ) сьогоднішній візит буде сприяти розширенню нашої співпраці у багатьох сферах – від оборонної сфери, сфери безпеки, сфери боротьби з кіберзлочинності, де ми досягли дуже важливих домовленостей сьогодні, сфери економічної, енергетичної, культурної та багатьох інших», – додав президент.

Нагадаємо, 27 січня 2016 року Рада національної безпеки і оборони (РНБО) ухвалила стратегію кібербезпеки України.

Вона передбачає розбудову національної системи забезпечення захисту кіберпростору, своєчасного виявлення та нейтралізації кіберзагроз, а також запобігання їм з урахуванням практики провідних держав-членів НАТО та ЄС.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close