Всі новиниГоловне в Україні

Україна готується підписати угоду про ЗВТ з Ізраїлем.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що дуже важливо, щоб український продукт був конкурентоспроможнім на ринках інших країн.

У 2017 році Україна та Ізраїль провели 4 раунди переговорів і переходять до заключного етапу підписання угоди про зону вільної торгівлі між державами.

Під час засідання уряду про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він також зазначив, що дуже важливо, щоб український продукт завойовував ринки інших країн, і для цього дуже важливі угоди про зони вільної торгівлі з іншими країнами.

 «У 2017 році ми активно працювали над завершенням переговорів про зону вільної торгівлі з Державою Ізраїль, з яким на сьогоднішній день ми торгуємо майже на 800 мільйонів доларів без угоди. Сьогодні переговори завершилися і варто очікувати спільної заяви урядів і міністерств Ізраїлю і України про те, що ми вийшли на фіналізацію підписання угоди про зону вільної торгівлі», – сказав він.

Прем’єр наголосив, що найближчим часом будуть створені можливості для підписання такої угоди. «Сподіваюся, що прем’єр-міністр Ізраїлю зможе відвідати Україну, щоб ми могли це питання узгодити якнайшвидше», – сказав він.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін прогнозував підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем на березень-квітень 2018 року.

За даними Мінекономрозвитку, основними статтями українського експорту до Ізраїлю є зернові культури – 44,1%, чорні метали – 26,4%, продукція харчової промисловості – 9,8%. Основні статті імпорту з Ізраїлю до України – продукція нафтохімії (41,4%), хімічна продукція (17,4%), пластмаси та полімерні матеріали (7,1%).

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close