Міністр юстиції розповів, що про презентацію нових доказів у справі анексії Криму, в тому числі й публічні виступи свідків, що запланована на наступний тиждень.

Докази української сторони спростовують позицію РФ в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) у справі щодо анексії Криму.

Про це в ефірі “5 каналу” заявив міністр юстиції України Павло Петренко.  “Можу сказати однозначно, що з тими доказами, які ми подали по Криму, всі ті розповіді тої сторони, що у них це була підтримка кримського народу і що нічого не готувалося і що “зелені чоловічки” це були ополченці тощо, – це повна брехня, яка спростовується нашою позицією. Тому іде дуже інтенсивна робота на “юридичній війні”. І я переконаний, що за нами успіх”, – сказав Петренко.

 Міністр також зауважив, що у міністертсві є хороші новини Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).  За словами Петренко, Україна подала додаткові пояснення по суті у справі про Крим. Дуже багато доказів було подано, і я можу анонсувати, що на наступному тижні буде презентація низки доказів, які ми встановили спільно з колегами із різних правоохоронних органів, і будуть свідки, які зголосилися вийти в публічну площину і дати інформацію для українських громадян по тих фактах, які ми зараз відправили до ЄСПЛ”.