АктуальноВсі новиниУкраїна

Україна почала антидемпінгове розслідування імпорту труб з КНР

У 2015 – 2018 роках ціни імпорту сталевих безшовних гарячо-деформованих труб з КНР були нижчими від ціни на аналогічний вітчизняний товар.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) прийняла рішення про початок антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну сталевих безшовних гарячо-деформованих труб з Китаю, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Відзначається, що в скарзі національного виробника в Мінекономрозвитку стверджується, що в 2015 – 2018 роках ціни імпорту сталевих безшовних гарячо-деформованих труб з КНР були нижчими від ціни на аналогічний вітчизняний товар, а в 2018 році ціни імпорту були нижчими за собівартість товару національного виробника. “Разом з тим, в 2018 році проти 2015 року зростання обсягів імпорту сталевих безшовних гарячо-деформованих труб з Китаю склав 356%”, – зазначили у відомстві. Комісія встановила, що національний виробник привів достатньо доказів того, що імпорт в Україну сталевих безшовних гарячо-деформованих труб походженням з Китаю міг здійснюватися за демпінговими цінами. Отже, МКМТ прийняла рішення про початок антидемпінгового розслідування. Також МКМТ продовжила на три місяці антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну прутків з вуглецевої та інших легованих сталей з Білорусі та Молдови. Раніше Україна ввела антидемпінгові мита на імпорт кухонної виварної солі екстра-класу і ламп розжарювання з Білорусі.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close