АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

Україна поновила санкційний пакет проти РФ

14 травня Президент України Петро Порошенко підписав відповідний наказ.

Президент України Петро Порошенко затвердив введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про персональні санкції щодо фізичних та юридичних осіб, які пов’язані з російською агресією проти України. Відповідний указ №126/2018 від 14 травня опубліковано на сайті глави держави в ніч на п’ятницю, 18 травня.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, – йдеться в тексті указу. Зазначається, що контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію цим Указом, покладається на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

2 травня під час засідання Рада національної безпеки і оборони України запровадила санкції на три роки або безстроково щодо юридичних і фізичних осіб, які пов’язані з російською агресією проти України, а також продовжила дію санкцій, застосованих у попередні роки. Санкції також розповсюджуються на тих суб’єктів, щодо яких було застосовано відповідні рішення урядами США та країн ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close