Всі новиниГоловне в Україні

Україна посіла перше місце в рейтингу поліпшення ділового клімату Financial Times

Країна з 2010 по 2017 рік піднялася в рейтингу на 24,21 пункту – до 63,9 пункту.

Україна посіла перше місце серед пострадянських країн у рейтингу поліпшення ділового клімату, складеного британським діловим виданням Financial Times.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. “Хороша новина! Financial Times визнала Україну першою серед усіх пострадянських країн світу щодо поліпшення ділового клімату. Показники темпу розвитку в нашої держави виявилися найкращими», – написав прем’єр. Згідно з даними FT, опублікованими Гройсманом, за сім років діловий клімат в Україні поліпшився на 24,21 пункту – до 63,9 пункту.

Верховна Рада 16 листопада планувала розглянути законопроект №6540 про поліпшення інвестиційного клімату, який у разі ухвалення дозволить Україні потрапити до ТОП-50 країн світу в рейтингу легкості ведення бізнесу від Світового банку Doing Business. Однак законопроект був знятий з порядку денного парламенту. Україна піднялася на 4 позиції в рейтингу легкості ведення бізнесу від Світового банку «Doing Business 2018» за рахунок спрощення отримання дозволів на будівництво, поліпшення захисту прав міноритарних акціонерів шляхом запровадження зобов’язання негайного оприлюднення інформації про транзакції з пов’язаними сторонами, а також зменшення ставки єдиного соціального внеску . Мінекономрозвитку прогнозувало, що Україна може піднятися в рейтингу на 10 позицій – до 70-го місця, що потенційно могло б приносити додатково 1 млрд дол. інвестицій у країну щорічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close