За словами Єлісєєва, представники України передали документ, в якому прописані всі факти і випадки, коли РФ вдається обходити європейські санкції.

На саміті Україна-ЄС, що тривав з 12 липня в Києві, представникам Євросоюзу була передана інформації про обходи Росією санкцій, за допомогою країни Європи. Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв в ефірі 5 каналу.

 За його словами, представники України передали документ, в якому прописані всі факти і випадки, коли РФ вдається обходити європейські санкції. 17 березня 2017 року агентство Reuters повідомило про те, що німецький концерн Siemens поставив в РФ чотири турбіни нібито для будівництва електростанції на Таманському півострові.

На Крим поширюються санкції Євросоюзу, які забороняють європейським компаніям постачання на півострів енергетичні технології.

7 липня в Siemens заявили, що компанія створить робочу групу, яка перевірить інформацію про можливу поставку своїх газових турбін в аннексированный Росією Крим.