АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

Україна прийняла закон про захист прав інтелектуальної власності відповідно до норм ЄС

Уряд ухвалив два законопроекти, спрямовані на посилення прав інтелектуальної власності, що відповідає нормам Європейського Союзу.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Схвалення зазначених законопроектів завершує виконання урядом України вимог Угоди про асоціацію з ЄС щодо вдосконалення системи охорони прав інтелектуальної власності в Україні, ідеться у повідомленні.

Мета законопроекту “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав” –  вдосконалити наявну систему організації та захисту авторських і суміжних прав.

Другий законопроект – “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони винаходів і корисних моделей” – спрямований на захист і стимулювання винахідницької діяльності в Україні.

“Ці два законопроекти створять набагато більш сприятливі умови для здійснення винахідницької діяльності в Україні. Це матиме позитивний вплив на реалізацію інноваційного та інвестиційного потенціалу та загалом економіку України”, – зазначив міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close