АктуальноВсі новини

Україна призупинила авіасполучення з Італією

Через коронавірус авіасполучення призупинено поки тільки з Італією, далі будуть прийматися рішення.

Україна призупинила авіасполучення з Італією через спалах коронавірусу. Про це після засідання Кабміну в середу, 11 березня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Сьогодні рішення: фактично це скасування авіасполучення з Італією. Поки. Надалі будемо приймати відповідні рішення”, – сказав він.   Також прем’єр висловив надію на те, що до літа епідемія коронавірусу піде на спад.  

“Сподіваємося, що до літа епідемія піде на спад. Звісно, ми очікуємо винаходу ліків. Чим пізніше допустимо цей вірус на територію України – щоб якомога м’якше пройти цей період. Сьогодні не йдеться, що нас обійде епідемія”, – заявив Шмигаль.  

Також він запевнив, що Україна готова до світової фінансової кризи.   “У нас, як ніколи, висока ліквідність у банках, у нас високі золотовалютні резерви, у нас є запас по бюджетному курсу, який запланований… Ми готові зустріти фінансову кризу”, – заявив Шмигаль.  

Він також вважає, що фінансова ситуація в країні може створити додаткові фінансові можливості для вітчизняних експортерів. Зокрема, в агропромисловому комплексі.  

Як відомо, в Італії найбільша в Європі епідемія коронавірусу: понад 10 тисяч осіб заразилися, понад 630 – померли.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close