Головне в Україні

УКРАЇНА СПОДІВАЄТЬСЯ ЗБУДУВАТИ НАЙБІЛЬШИЙ У СВІТІ ЛІТАК ЗА СПРИЯННЯМ КИТАЮ

[multilanguage_switcher]

У середу директор підприємства «Антонов» заявив, що Україна надіється залучити інвестиції з Китаю на суму $500 млн.  щоб завершити будівництво оновленої моделі найбільшого в світі літака Ан-225 «Мрія».

  Ан-225 — повітряне судно, що було спроектоване як частина радянської програми з дослідження космосу. Єдина завершена модель цього літака з вантажопідомністю до 250 т.  на відстані 4000 км (2485 миль) над рівнем моря все ще знаходиться в експлуатації.

 Будівництво  другої такої моделі було розпочате ще в 1988 році, але не завершене. Проте підприємство «Антонов» знайшло потенційного інвестора  з китайської корпорації Aerospace Industry Corporation of China (AICC), що займається авіабудівництвом.

  Директор заводу «Антонов» Олександр Коцюба зазначив, що за умови підписання контракту між сторонами, знадобиться 5 років для завершення будівництва літака.

   У серпні обидві компанії підписали договір про співпрацю, згідно з яким літаки «Антонов» можуть створюватись в Китаї.

 «Будівництво другої копії літака «Мрія» буде завершене в Києві і може коштувати $500 млн. в залежності від того, яке обладнання буде встановлене», – повідомив пан Коцюба інформаційному агенству  Reuters.

   Він також додав, що подальша співпраця з китайською компанією залежатиме від успішного завершення будівництва літака.

Оригінальний текст : http://www.reuters.com/article/us-ukraine-antonov-china-idUSKCN11D1F4?il=0

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close