АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Україна “створить проблеми” Ірану за збитий літак МАУ

Іран намагається “піти від відповідальності і знайти цапа-відбувайла”, але Україна займе більш жорстку позицію, заявив Кулеба.

Україна має намір зайняти більш жорстку позицію щодо Ірану в справі про збитий літак МАУ над Тегераном. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба в інтерв’ю Kyiv Post в п’ятницю, 2 квітня.  

Україна зацікавлена ​​в тому, щоб всі винні в катастрофі постали перед судом, але Іран намагається “піти від відповідальності і знайти цапа-відбувайла”, говорить міністр.  

“Слідство має тривати. Ми не зупинимося, поки в цій трагічній історії не восторжествує справедливість”, – сказав Кулеба.  

Через те, що Іран самостійно не може домогтися справедливості, Київ налаштований зайняти більш жорстку позицію і разом з іншими залученими в трагедію країнами розглядає заходи, щоб “створити проблеми для Ірану і спонукати його зайняти чесну позицію”, підсумував глава МЗС.  

Нагадаємо, Іран представив звіт про катастрофу з літаком МАУ, який був збитий під Тегераном 8 січня 2020 року двома ракетами. У звіті названо винуватця – оператора ППО, який помилився і випустив дві ракети. Глава МЗС України Дмитро Кулеба розкритикував цей звіт. Пізніше постраждалі країни зробили заяву.

Теги
Close