АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

Україна та Китай підписали дорожню карту по “Шовковому шляху”

Україна та Китай підписали дорожню карту з реалізації ініціативи “Економічний пояс Великого шовкового шляху” та “Морський шовковий шлях.

Україна і Китай підписали дорожню карту щодо реалізації ініціатив “Економічний пояс Великого шовкового шляху” і “Морський шовковий шлях”, покликаних посилити економічне співробітництво між Європою і Азією. Про це повідомляється на сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Twitter.

“Україна і Китай підписали дорожню карту (план дій) з реалізації ініціативи “Економічний пояс Великого шовкового шляху” і “Морський шовковий шлях”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Китай входить у десятку країн – найбільших торговельних партнерів України. Найбільшою статтею українського експорту в Китай є продовольство. Наприкінці 2016 року Україна і Китай вели попередні консультації про можливості формування зони вільної торгівлі між двома країнами. Ініціатива Китаю “Один пояс – один шлях” передбачає розвиток торговельних відносин між Китаєм і Європою. Посол КНР в Україні Вей Ду зазначав, що цей проект є немислимим без України. Проекти в рамках “Шовкового шляху” в перспективі можуть дозволити Україні обійти транзитні обмеження Росії в країни Середньої Азії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close