АктуальноВсі новиниУкраїна

Україна відповідає програмі партнерства з НАТО – Міноборони

Глава Міноборони заявив про відповідність військовим критеріям приєднання до Програми розширених можливостей НАТО.

Україна відповідає критеріям для приєднання до Програми розширених можливостей НАТО. Про це в четвер, 13 лютого, заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк під час робочого сніданку на запрошення міністра національної оборони Канади за участю генерального секретаря НАТО, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.  

“Наші партери з НАТО знають, що приєднання до програми партнерства розширених можливостей НАТО (Enhanced Opportunity Partnership) є абсолютним пріоритетом для України. Україна зробила значний прогрес у впровадженні стандартів Альянсу і вже відповідає військовим критеріям приєднання до Програми. Ми готові, і зараз є чудове вікно можливостей”, – заявив Загороднюк.

Він зазначив, що приєднання України до Програми є ключовим елементом у посиленні європейської безпеки і поглибленні співробітництва та партнерства. Тому він закликав партнерів розглянути заявку України на участь у Програмі і підтримати це рішення.  

За словами Загороднюка, Україні є що запропонувати Альянсу. Серед напрямків міністр виділив продовження участі українських військових в операціях під егідою НАТО, обмін досвідом, отриманим під час протистояння російської агресії на Сході України, включаючи гібридну складову, обмін розвідданими, а також забезпечення безпеки в акваторії Чорного моря.

Раніше повідомлялося, що Україна подала заявку на отримання розширених можливостей НАТО. Очікується, що участь у програмі дасть можливість більш оперативно обмінюватися розвідувальними даними з Північноатлантичним Альянсом.

Ми в соціальних мережах
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close