АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

Україна відповіла на звинувачення РФ щодо Білорусі

Україна ніколи не втручалася і не має наміру втручатися у внутрішні справи Білорусі, заявив заступник голови українського МЗС.

Заяви російської сторони про дестабілізацію в Білорусі з української території не відповідають дійсності. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар, повідомило в п’ятницю, 30 жовтня, інформагентство Інтерфакс-Україна. 

“Категорично відкидаємо інсинуації заступника міністра закордонних справ Росії Олега Сиромолотова, що нібито з території України керували дестабілізацією ситуації в Білорусі”, – зазначив Боднар. 

Україна ніколи не втручалася і не має наміру втручатися у внутрішні справи Білорусі, на відміну від Росії та її спецслужб, заявив заступник голови українського МЗС. 

За його словами, значна міра відповідальності за нинішню ситуацію в Білорусі лежить саме на РФ, яка намагається позбавити білоруський народ незалежності і суверенітету, захопити його придбання і активи. 

Росія боїться демократичної України, боїться демократизації Білорусі, а тому постійно вдається до спроб дискредитації і маніпуляцій, за словами Боднара.

“Але спроби Росії посіяти розбрат між українським і білоруським народами приречені на поразку, як і нікчемні спроби перекинути на Україну відповідальність за власну підривну діяльність РФ”, – резюмував український дипломат.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close