Всі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

Україна відреагувала на заяву міністра Сербії про “бандерівців”

Заява міністра інновацій і технологічного розвитку Сербії являє собою грубе втручання у внутрішні справи України, відзначили в українському посольстві.

Посольство України в Сербії закликало міністра інновацій і технологічного розвитку Ненада Поповича не принижувати роль українського народу в боротьбі з нацизмом. Про це напередодні повідомила телерадіокомпанія RTV.  

“Ми вважаємо, що заява міністра інновацій і технологічного розвитку Сербії являє собою грубе втручання у внутрішні справи України, а також знущання над пам’яттю більш ніж 8 млн громадян, яких Україна втратила під час Другої світової війни”, – йдеться в заяві посольства.  

Попович заявив у вівторок, що Сербія ніколи не прийме “ганебних спроб переписати історію”, мета яких – представити сербський і російський народи, які є жертвами нацистської агресії, як агресорів, а нацистських злочинців і завойовників – як жертв.  

“У цій хвилі фальсифікації історії ті, хто став на сторону нацистів у Другій світовій війні – хорватські усташі, українські бандерівці і албанські балісти, тепер представляють себе жертвами і стають союзниками тих, хто хоче бачити Сербію і Росію, як це було 75 років тому, пригніченими, ослабленими і розірваними на частини”, – сказав Попович.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Читайте також

Close
Close