КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Президент України Володимир Зеленський у вівторок підписав указ про запровадження санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб Російської Федерації. Відповідне рішення оприлюднено на сайті Глави держави, пише УНН.

Цитата

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 5 жовтня 2021 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», – йдеться в тексті указу.

Деталі

Згідно з документом, контроль за виконанням рішення РНБО Президент поклав на Секретаря РНБО Олексія Данілова.

Також на сайті ОПУ оприлюднено рішення РНБО від 5 жовтня та додатки до нього. Згідно з додатками, санкції запроваджено щодо 95 фізичних та сім юридичних осіб.

За даними російських ЗМІ, у документі серед іншого містяться прізвища 33 кандидатів в депутати від різних російських політичних партій і самовисуванців та 54 членів територіальних виборчих комісій на території окупованого Криму.

У списку також є шість співробітників ФСБ і громадянин Кореї.

Серед компаній:

– Товариство з обмеженою відповідальністю “Завод суднової світлотехніки “Маяк”;
– Публічне акціонерне товариство “Амурський суднобудівний завод”;
– Федеральне казенне підприємство “Казанський державний казенний пороховий завод”;
– “Zasshid PTE. LTD”;
– Акціонерне товариство “Центр судноремонту “Звьоздочка”;
– Акціонерне товариство “Прибалтійський суднобудівний завод “Янтар”;
– Приватне акціонерне товариство “Морський реєстр судноплавства в Україні”.

Додамо

Після засідання РНБО 17 вересня Олексій Данілов повідомив, що Україна запровадить санкції проти учасників “виборчого процесу” до Держдуми РФ на окупованих територіях — членів дільничних комісій, агітаторів, кандидатів, всіх спостерігачів.