[multilanguage_switcher]

Росія заявила, що військових затримали на території Росії, коли українська сторона повідомила, що затримані – українські дезертири, яких затримали на території України.

Служба безпеки України затримала двох російських військових біля кордону України з тимчасово окупованим Кримом.

Повідомляється, що військові є дезертирами української армії, яких затримали на території України, коли Росія каже, що затримання відбувалося на підконтрольній РФ території .

Конфлікт між Москвою та Києвом триває з моменту анексії Росією українського півострова Крим у 2014 році і організації проросійськими сепаратистами повстань на сході України. Міністерство оборони РФ повідомило, що Служба безпеки України (СБУ) затримало військових у неділю, близько 1 години за московським часом на території Криму, після чого вони були вивезені до Україні, пишуть у російських ЗМІ.

Вони вимагають повернення до Росії двох громадян, яких називають Максим Одінцов і Олександр Баранов.

Представники Служби безпеки України розповіли інформаційній агенції Інтерфакс Україна (Interfax Ukraine), що чоловіків затримали після того, як вони перетнули адміністративний кордон з АР Крим на КПВВ Чонгар та зайшли на територію материкової України. Також стало відомо, що раніше чоловіки служили в український армії, після чого дезертирували до Росії.

Посилання на оригінальне джерло : https://www.theguardian.com/world/2016/nov/21/ukraine-detains-russia-soldiers-crimea