[multilanguage_switcher]

 

Наступного року Україна відправить торгову місію в Китай з метою налагодження широкої співпраці між країнами, про це заявила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольска.

“Ми маємо потенціал для збільшення обсягів експорту в Китай до 2 млрд. доларів США – це надзвичайно великий ринок. Крім того, ми зацікавлені у співпраці з китайськими інвесторами”, – сказала Микольська під час міжнародного економічного форуму у Львові.

Вона підкреслила, що українська делегація під час свого візиту зверне особливу увагу на шляхи урізноманітнення торгівлі з Китаєм.

Згідно зі статистикою, минулого року Китай став другим за величиною партнером України після країн східної Європи, обсяги двосторонньої торгівлі сягають 6,18 млрд. доларів.

Із загального обсягу торгівлі експорт країн східної Європи, здебільшого мінеральних ресурсів та сільськогосподарською продукції, нараховує 2,4 млрд. доларів. У той час, як імпорт (текстиль, металеві ті полімерні матеріали) становить  3,78  млрд. доларів.

 

Посилання на оригінальне джерело:  http://china.org.cn/world/Off_the_Wire/2016-11/05/content_39640714.htm