АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

Україні є чим пишатися – Зеленський про майбутнє святкування 30-річчя Незалежності

Президент провів нараду, присвячену концепції святкування ювілею незалежності, на якій наголосив, що українцям є чим пишатися, а заходи повинні відображати не тільки історію, але і головні напрямки розвитку в майбутньому.

«Повинно бути не тільки 30 років досвіду, а й погляд на 30 років вперед. Важливою залишається концепція єдності і зміцнення іміджу України як повноправного партнера на міжнародній арені», – підкреслив президент.

Напередодні 30-річного ювілею незалежності пройде саміт «Кримська платформа» із залученням міжнародних партнерів України.

«Ця подія буде мати історичну цінність. Ми об’єднаємо зусилля всіх країн, які допомагають з вирішенням питань жителів Криму і деокупацією півострова», – зазначив Володимир Зеленський.

Також відбудуться заходи, присвячені зміцненню міждержавних відносин і розвитку культурної дипломатії. Безпосередньо в День народження України поряд з іншими заходами пройде парад із залученням військової техніки. Крім того, ввечері відбудеться святковий концерт.

Кожне міністерство представить особливий, видатний проєкт у своїй галузі, який буде сприяти розвитку України.

Очікується приїзд лідерів низки держав – партнерів і друзів України.

Володимир Зеленський також нагадав, що 2021-й – це рік видатних дат в історії України.

«У цьому році у нас особливі річниці як трагічних сторінок нашої історії, так і моментів і видатних українців, якими ми пишаємося. Ми по-особливому згадаємо і 80-у річницю Бабиного Яру, і 35-у річницю Чорнобильської катастрофи. Але історія України – це не тільки трагізм. Я радий, що в цьому році ми відзначаємо 150-річчя Лесі Українки. Ми гідно нагадаємо про цю видатну особистість світового масштабу. І особливу увагу ми приділимо як 25-річчю Конституції України, так і 30-й річниці Незалежності. Покажемо, що українцям є чим пишатися», – підкреслив президент.

Теги
Close