Головне в Україні

Українка Ганна Волошина здобула бронзу на ЧС з водних видів спорту

Для Ганни ця медаль стала третьою на Чемпіонаті 2017 року.

З 14 по 30 у місті Будапешт, що в Угорщині триватиме чемпіонат світу з водних видів спорту. Найсильніші представники водних видів спорту розіграють 75 комплектів нагород.

Українці традиційно представлені у змаганнях з плавання, стрибків у воду, плавання на відкритій воді та синхронного плавання.

Так, українська синхроністка Ганна Волошина виграла бронзову медаль у сольній довільній програмі. Про перемогу повідомили на офіційному сайті Національного Олімпійського Комітету України.

Наша спортсменка показала у фіналі результат 93,3000 бали. Золото у російської спортсменки Світлани Колесніченко (96,1333 балів), срібло в активі іспанки Они Карбонель (95,0333).  Це вже четверта медаль на цьому чемпіонаті світу для збірної України і третя – особисто в активі Волошиної.

Раніше наша спортсменка також стала третьою в технічній програмі у соло-виступах, а також завоювала бронзу в дуеті з Єлизаветою Яхно. До того український дует Олег Колодій та Ілля Кваша посів третє місце у стрибках у воду з 3-метрового трампліну. Таким чином, поки що у нашої збірної чотири медалі світової першості, і всі – бронзові.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українську спортсменку та тренерський склад збірної з чудовими здобутками, побажавши не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати до нових олімпійських вершин.

Редакція сайту INOZMI.info вітає нашу спортсменку і бажає подальших перемог!