Бронетранспортер БТР-4М, який успішно воює на Донбасі із самого початку конфлікту, успішно пройшов випробування в умовах тропічного клімату в Індонезії.

П’ять українських бойових машин були поставлені Корпусу морської піхоти Індонезії у рамках виконання контракту, підписаного на початку 2014 року між Міноборони Індонезії та ДП “Спецтехноекспорт”, що входить до складу “Укроборонпрому”, йдеться у повідомленні прес-служби концерну. Під час випробувань у присутності українських фахівців були протестовані амфібійні можливості бронетехніки на морі, проведені вогневі випробування у гірський місцевості та перевірені ходові характеристики українських бойових машин  на трасі та на важкопрохідній місцевості.

“Марш протяжністю 100 км розпочався ще вночі, коли колона з БТР-4М власним ходом по автострадах виїхала зі столиці Індонезії Джакарти до узбережжя Яванського моря. А вже на світанку бронемашини протестували свої амфібійні властивості на морі”, – розповіли в “Укроборонпромі”.

БТР-4 мають колісну формулу 8×8, оснащуються моторами Deutz і трансмісіями Allison, які відповідають стандартам НАТО. Ці двигуни відрізняються своєю надійністю, економічністю та потужністю.

Зазначається, що кожен з п‘яти БТР-4М, які брали учать у стрільбах, успішно вразили умовні цілі на визначених відстанях, довівши точність української зброї.

 

Посилання на оригінальне джерело : http://economics.unian.ua/industry/1737296-ukrajinski-bronetransporteri-proyshli-viprobuvannya-vodoyu-vognem-ta-bezdorijjyam-v-indoneziji-fotoreportaj.html