Головне в Україні

Українські дзюдоїсти перемогли на етапі Кубку Європи

Команда українські дзюдоїстів здобула «золото» і «бронзу» на етапі Кубку Європи серед юніорів.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Національного олімпійського Комітету.

«Під час другого етапу відбору у представників дзюдо нещодавно завершився Кубок Європи серед юнаків та дівчат до 18 років у чеському місті Теплице.

«Золото» у ваговій категорії до 81 кг здобув Марат Крижанський, бронзові нагороди вибороли Вадим Чернов (60 кг) та Сергій Востренков (73 кг)», — йдеться у повідомленні НОК.

Юні спортсмени, які зараз активно готуються до найголовнішого старту сезону – XIV літнього Європейського юнацького…

Опубліковано НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team Четвер, 13 квітня 2017 р.

Нагадаємо, що у квітні українська команда посіла перше та третє місце на змаганнях у Грузії.

Редакція сайту INOZMI.info вітає наших спортсменів і бажає подальших перемог!