Андрій Магера

За інформацією INOZMI.INFO Росія, яка свого часу здійснила лінгвоцид на Кубані, сьогодні звинувачує Україну в етноциді, якого “не існує в природі”.

Таку думку в своєму Facebook озвучив заступник голови Центрвиборчкому України Андрій Магера.

“Росія здійснила лінгвоцид на Кубані, а звинувачує Україну в етноциді, в тому, чого не існує в природі”, – заявив він, коментуючи заяву Держдуми Росії (визнана в Україні нелегітимною. – Ред.) в зв’язку з прийнятим в Україні законом про освіту і посилення ролі української мови віщає INOZMI.INFO.

У цьому контексті Магера нагадав про те, що “на момент розвалу Російської імперії більшість населення Кубані були українцями, а українська мова в цьому краї була переважаючою”.

“У 1918 році офіційними мовами в Кубанській народній республіці були російська та українська, велися переговори про входження республіки до складу української держави. Пізніше більшовики підступно вбили лідера республіки, етнічного українця Миколу Рябовола, і шляхом жорстокого терору встановили там радянську владу”, – додав він передає INOZMI.INFO.

Нагадаємо, 27 вересня Державна Дума Росії прийняла заяву у зв’язку з прийнятим в Україні закону про освіту, в якому звинуватила українську сторону в етноциді росіян повідомляє INOZMI.INFO.