АктуальноГоловне в Україні

Уряд запропонував підвищити мінімальну зарплату

Кабмін хоче підвищити “мінімалку” до 3764 гривень після прийняття законопроекту про пенсійну реформу.

Уряд пропонує підвищити мінімальну заробітну плату до 3764 гривень після прийняття законопроекту про пенсійну реформу. Про це повідомив в ході години запитань до уряду у Верховній Раді міністр соціальної політики Андрій Рева, передає УНІАН.

“Ми пропонуємо виправлення ситуації – зробити осучаснення по єдиному зарплатному принципом, тобто перестати гратися з коефіцієнтом і повернутися до єдиного принципу – підвищення заробітної плати. Лише це дає можливість людям праці жити краще, так і отримувати додаткові кошти без штучних коефіцієнтів для підвищення пенсій, і перший крок після того, як ми проголосуємо за реформу – це підвищення базового розміру заробітної плати до 3764 гривень цього року”, – повідомив міністр.

Раніше міністр соцполітики Андрій Рева розповів, що можна отримати надбавки до пенсій за кожен рік роботи понаднормово після виходу на пенсію. Також зазначалось, що пенсійна реформа потребуватиме у 2018 році додаткових 40 млрд грн.

Як повідомлялось, Міністерство фінансів України запропонувало збільшити обсяг мінімальної заробітної плати. Так, згідно з текстом Бюджетної резолюції 2018-2020, мінімальна заробітна плата становитиме 3723 гривні у 2018 році, 4173 гривні — у 2019 та 4425 гривень у 2020 році.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close