Україну не стали позбавляти набраних очок в перших двох іграх відбору на Євро-2020, як того вимагали Португалія і Люксембург.

Дисциплінарний комітет УЄФА розглянув протест футбольних федерацій Португалії та Люксембургу на результати матчу кваліфікації Євро-2020 у зв’язку з виступом за Україну натуралізованого бразильця Жуніора Мораеса.

Про це повідомив в п’ятницю, 3 травня, президент Федерації футболу України Андрій Павелко у Facebook.

“Контрольно-дисциплінарний орган УЄФА підтвердив правомірність виступів Жуніора Мораеса за збірну України в матчах з Португалією і Люксембургом! Це перемога Мораеса і всього українського футболу”, – написав Павелко.

Нагадаємо, в двох перших турах відбору збірна України завоювала 4 очки і посіла перше місце в своїй групі. З португальцями Україна зіграла 22 березня в гостях внічию 0:0, зі збірною Люксембургу на їхньому полі 25 березня – 1:2. У першому матчі Мораес виходив на заміну, у другому матчі грав зі стартових хвилин. Результативними діями не відзначився.

Після цих матчів національні федерації Люксембургу та Португалії подали протест: на їхню думку, Мораес порушив статут ФІФА, зігравши за збірну України одразу після отримання громадянства.

Ми в соціальних мережах