Всі новиниГоловне в Україні

В ДНР готують ходу

Незважаючи на катастрофічне соціально-економічне становище у квазіреспубліці «ДНР», а також не дивлячись запроваджений карантин, у «ДНР» розпочалися заняття зі стройової підготовки молоді з числа представників т.зв. «молодіжного патріотичного руху» «Молода Гвардія – Юнармія ДНР» для участі у проведенні військового параду з нагоди відзначення 75-річчя перемоги у Великій Вітчизняній Війні 9 травня 2020 року.

Відомо, що до «загальнореспубліканської» ходи «Безсмертного полку», яка мала проходити у 19 населених пунктах «ДНР», за допомогою адміністративного ресурсу органів окупаційної влади, планується залучити близько кілька десятків тисяч громадян, з яких 130 –у ході по м. Донецьк.

Мета заходу – формування ідеологічних поглядів серед молоді «ДНР». Більше того, у навчальних закладах «ДНР» до учбової програми введено обов’язковий курс т.зв. «уроків Перемоги», в ході яких викладається історія Другої Світової війни на підставі методичних рекомендацій російських істориків та підручників, які надходять з РФ.

Дійсно, не перестає дивувати т.зв. «влада ДНР»! У той час, коли керівники країн прагнуть захистити своїх громадян, російські маріонетки прагнуть вислужитися перед керівництвом РФ, демонструючи активну підготовку до «свята»… Хоча якого свята в умовах світового карантину?! Проте чого це має дивувати?! Все і так зрозуміло!

Ми в соціальних мережах
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close