АктуальноВсі новиниУкраїна

В МЗС прокоментували вигадки Путіна про “ісконно рускіє території”

Представник МЗС  прокоментував заяву президента РФ Володимира Путіна про те, що схід України це нібито “споконвічно російські території”.

Джерело: заява заступника Міністра закордонних справ Василя Боднара під час ранкового засідання Верховної Ради 20 грудня.

Пряма мова: “Ми однозначно засуджуємо будь-які спроби РФ зазіхати на територіальну цілісність України.. Ми однозначно це засуджуємо, ніякий наратив Путіна і ніякі його видумки не будуть працювати для нас. Більше того, давайте звернемося в історію, хто кому належав? Колись, свого часу, Москва була підпорядкована Києву. Тож давайте говорити про коріння, а не про наслідки”.

Деталі: Боднар повідомив, що офіційну заяву МЗС буде оприлюднено пізніше.

Що було раніше: на пресконференції 19 грудня, відповідаючи на питання про ставлення до Володимира Леніна, Путін заявив, що все Причорномор’я і східна частина України – це споконвічно російські території, і тепер РФ з цим розбирається.

Також на прес-конференції Путін заявив, що “їх там немає” на Донбасі, але відзначив, що танки і важку артилерію бойовики отримали від держав, які їм симпатизують.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close