За словами спецпредставника ОБСЄ в Україні Мартіна Сайдіка, телефонна розмова запланована на 24 липня.

Телефонна розмова лідерів країн “нормансдкой четвірки” за участю президента Франції Еммануеля Макрона, канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента України Петра Порошенка і президента Російської Федерації Володимира Путіна відбудеться 24 липня.

Про це повідомив спеціальний представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі в ТКГ Мартін Сайдік у брифінгу за підсумками засідання Тристоронньої контактної групи. Відповідний виступ транслював канал “112 Україна”

“(На засіданні) підгрупи з безпеки було відзначено, що завдяки “хлібному перемир’ю”, про яке Тристороння контактна група заявила 21 червня, кількість обстрілів скоротилася. Однак, СММ продовжує фіксувати порушення режиму припинення вогню в основному в так званих гарячих точках поблизу населених пунктів Попасна, Первомайськ, Маріуполь, Світлодарськ та в трикутнику Авдіївка, Ясинувата і Донецький аеропорт”, – заявив Сайдик.

“Учасники робочої групи також обговорили питання захисту життєвоважливих об’єктів інфраструктури. Сторони висловили готовність створити зони безпеки навколо насосної станції Василівка та Донецької фільтрувальної станції”, – сказав представник ОБСЄ.

“Також відбулася дискусія про розведення сил і засобів в районі Станиці Луганської. У цьому зв’язку я хочу висловити свою щиру надію на позитивні рішення у переддень телеконференції лідерів “нормандської четвірки” 24 липня”, – додав він.