КИЇВ. 6 жовтня. УНН. Глава Харківської міської організації “ОПЗЖ” Андрій Лесик заявив про те, що їх політсила на майбутніх виборах мера Харкова одноголосно підтримує кандидатуру Михайла Добкіна, повідомляє УНН.

Цитата

“11 вересня у Харкові стартувала виборча кампанія з виборів міського голови, в якій бере участь 13 кандидатів. Однак не всі вони вступили в чесну боротьбу, деякі використовують брудні політтехнології. Так, видання “Харьковские известия” опублікувало статтю про те, що керівництво “Опозиційної платформи – За життя” змушує харківських політиків знімати свої кандидатури на посаду мера Харкова на користь Михайла Добкіна. Видання посилається на заяву, зроблену в соцмережі Facebook на нібито офіційній сторінці відділення “ОПЗЖ” в Московському районі Харкова. З усією відповідальністю заявляю, що це зухвала брехня”, – вказав Лесик.

Харківського відділення “ОПЗЖ” Московського району не існує, а сторінка, на яку посилаються “Харьковские известия”, не представляє реальну партійну організацію “ОПЗЖ” і її позицію, пояснив він.

“Крім того, згадані в заяві депутати Віктор Величков і Валерій Говоров не балотувалися від Московського району міста Харкова. Так, Валерій Говоров взагалі був обраний депутатом Харківської обласної ради від Куп’янська…”, – заявив Лесик.

Поширення дезінформації він розцінює як брудні політтехнології команди тимчасового мера міста Ігоря Терехова.

В контексті

Вибори мера Харкова відбудуться 31 жовтня. За прогнозами експертів, буде два тури виборів, де найімовірніше будуть змагатися Михайло Добкін і Ігор Терехов.