Всі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

В Україні поновили карантинні зони

У “червону” зону увійшли 11 обласних центрів. При цьому Київ залишається “помаранчевим”. Нове зонування діятиме з 2 листопада.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила зони карантину в Україні. Відповідне рішення комісія прийняла в п’ятницю, 30 жовтня. Рішення набере чинності наступного понеділка. 

“Червона” зона

До цієї зони увійшли: Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці, Чернігів. 

Дозволено продовжити роботу громадського транспорту, ТРЦ і магазинів. В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях можна працювати школам, коледжам, вузам. В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях продовжують працювати заклади громадського харчування. У Житомирській, Одеській, Луганській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях дозволена посадка пасажирів у транспорті приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення. 

“Помаранчева” зона

У цю зону увійшли: Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Авдіївка, Мукачеве, Запоріжжя, Біла Церква, Кропивницький, Лисичанськ, Львів, Одеса, Гадяч, Тернопіль, Херсон, Черкаси. 

Таким чином, Тернопіль, який був у “червоній” зоні, потрапив у “помаранчеву”. 

За рішенням комісії, майже вся Україна в “помаранчевій” зоні. У цій зоні забороняється робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації у лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; прийом нових змін у дитячі табори. Також забороняються масові заходи за участю понад 20 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00.

“Жовта” зона 

У цю зону увійшли: міста Гола Пристань, Каховка і Нова Каховка. Забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають “кризові” послуги; проведення масових заходів за участю понад 30 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00. 

“Зелена” зона 

У цю зону входять тільки Горностаївський і Скадовський райони Херсонської області. Масковий режим у приміщенні; соціальна дистанція в громадському транспорті. Забороняється проведення масових заходів за участю понад 50 осіб, робота закладів громадського харчування з 22:00 до 7:00, спортивні заходи з глядачами (виняток: міжнародні матчі за погодженням МОЗ).

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close