АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

В Україні стартували навчання Козацька воля

Комплекс заходів навчань триватиме на всій території країни. Головною метою навчань є перевірка здібностей ЗСУ.

В Україні почалися стратегічні командно-штабні навчання Козацька воля-2019. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Як повідомляється, комплекс заходів навчань триватиме на всій території країни.

“Головною метою навчань Козацька воля-2019 є перевірка здатності органів військового управління в нових організаційно-штатних структурах здійснювати управління військами (силами) в ході підготовки і ведення операцій (бойових дій) в разі широкомасштабної збройної агресії”, – йдеться в повідомленні.

До навчань будуть залучатися структурні підрозділи Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних сил України, інші органи військового управління оперативно-стратегічного та оперативного рівнів і органи управління інших військових формувань та правоохоронних органів.

Раніше повідомлялося, що на Львівщині стартували навчання Rapid Trident-2019. У навчаннях беруть участь близько 3500 військових з України та 13 країн-учасниць НАТО. Маневри триватимуть два тижні.

Нагадаємо, підготовка до навчань Rapid Trident-2019 почалася ще в січні. У Львівській області на Яворівському полігоні пройшла початкова конференція, в ході якої обговорювалися і планувалися базові принципи і положення маневрів.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close