[multilanguage_switcher]

Учора, 7 листопада, офіційно розпочав свою роботу акаунт @Ukraine в Instagram.

За даними інтернет-видання Watcher, як акаунт у Twitter, так і акаунт в Instagram ведуться SMM-командою Адміністрації президента. Раніше акаунт instagram.com/ukraine належав іншому користувачеві, але в результаті переговорів його вдалося переоформити.

Перший пост у новому акаунті присвячений національному прапору. “Тепер історія України має ще один цифровий вимір. Ми піднімаємо свій прапор в Instagram, щоб розповісти про нашу країну, її історію та рух до більш відкритого й інклюзивного суспільства”, – йдеться в цьому пості.

View this post on Instagram

We want to tell you a story. This brave company of Ukrainian soldiers raise a flag in a city of Sloviansk, Donetsk region, in July 2014, putting an end to almost 3 months of occupation by Russian Spetsnaz and proxy militants. The battle is over and people can enjoy a peaceful life again, although the conflict is far from being finished. . The national flag raised all over Europe has symbolized the people’s aspirations to explore, study and exchange ideas. It also meant the struggle for freedom and civil liberties – from 1848 Spring of Nations to 1989 revolutions. For Ukraine, the national flag became one of the symbols of tenacious underdog that fights against all odds throughout the twentieth-century and protects its independence today. . Now Ukraine’s story goes digital too. We place our flag in Instagram to tell more about the country, its history and movement toward a more open and inclusive society. . . . Сьогодні розповімо вам історію про прапор. Ось 11 українських військових підіймають прапор у звільненному Слов’янську в липні 2014 року. Це був кінець майже тримісячної окупації міста російськими спецназівцями та бойовиками. Той бій завершився, мешканці Слов’янська повернулися до мирного життя. Але війна триває. . Національні прапори, що майорять у Європі, символізували прагнення людей до відкриттів, досліджень та обміну ідеями. Також вони стали символом боротьби за свободу та політичні права – від Весни Народів 1848 року до революцій 1989 року у Центральній Європі. Українці несли синьо-жовтий прапор у запеклій боротьбі XX століття, а сьогодні ми його міцно тримаємо на захисті нашої незалежності. . Тепер історія України має ще один цифровий вимір. Ми підіймаємо свій прапор в Інстаґрамі, щоб розповісти про нашу країну, її історію та рух до більш відкритого та інклюзивного суспільства.

A post shared by Ukraine / Україна (@ukraine) on