АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

В Україні змінили порядок видачі водійських прав

Кабінет Міністрів України вніс зміни до низки постанов, пов’язаних з порядком видачі водійських посвідчень, підготовки водіїв, а також акредитації автошкіл.

Про це повідомив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook. Зазначимо, що зміни набудуть чинності після публікації постанови в Урядовому кур’єрі. Серед головних нововведень: 

  • Введена відеофіксація складання іспитів зі знань ПДР і навичок навчання. Відтепер під час здачі практичного іспиту дії кандидата у водії й екзаменатора будуть фіксуватися за допомогою обладнання, яке встановлюватимуть у кожному екзаменаційному авто.
  • Здати іспит в сервісному центрі можна протягом 2 років після закінчення автошколи. Раніше кандидат у водії міг прийти здавати іспит через 5 років після закінчення автошколи.
  • Зміни також стосуються діяльності автошкіл. Спростили механізм акредитації установ (фактично автоматична акредитація). Акредитацію проводитимуть регіональні сервісні центри МВС, а не головний. А також скасували необхідність придбання в територіальних сервісних центрах МВС бланків посвідчень про закінчення закладу з підготовки водіїв.

 Криклій додав, що всі випускники, які закінчили навчання з підготовки водіїв у закладах професійно-технічної освіти, будуть допущені до здачі іспитів без додаткового навчання в автошколі. Раніше Кабмін вирішив скоротити термін дії вперше виданого посвідчення водія з 30 до 2 років.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close