Головне в Україні

В Україні знизився рівень безробіття

Рівень безробіття у другому кварталі 2019 року порівняно з аналогічним періодом минулого року скоротився і склав 7,8%.

Кількість зайнятого населення у віці 15-70 років у II кварталі 2018 року склала 16,7 млн ​​осіб, а кількість безробітних відповідного віку – 1,4 млн осіб. Про це свідчать дані Держслужби статистики, опубліковані в понеділок, 23 вересня. 

За даними статистичного відомства, рівень зайнятості населення у віці 15-70 років порівняно з відповідними даними попереднього року склав 58,6%, а серед населення працездатного віку – 68,1%. 

Рівень безробіття серед економічно активного населення у віці 15-70 років у II кварталі 2019 року порівняно з II кварталом 2018 року скоротився на 0,5 п.п. і склав 7,8%, серед населення працездатного віку – 8,1%. 

Інформація про кількість зайнятого та безробітного населення отримана за результатами вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності. Методологія визначення цих показників відповідає визначенню і рекомендаціям Міжнародної організації праці. 

Як повідомлялося раніше, в Україні знизилася кількість безробітних. З усіх офіційно зареєстрованих безробітних майже 225 тисяч отримують допомогу з безробіття. 

Також стало відомо, що п’ята частина працездатних українців – заробітчани.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close