Міністр Андрій Загороднюк і держсекретар Бен Уоллес обговорили гібридні виклики і загрози, які стоять перед Україною і Великобританією.

Делегація Міністерства оборони Великобританії на чолі з державним секретарем з питань оборони Беном Уоллесом прибула до Києва з робочим візитом і відвідала Міністерство оборони України. Про це повідомляє прес-служба Міноборони в понеділок, 23 вересня. 

“Основна мета візиту іноземної делегації – демонстрація військово-політичної підтримки України, вивчення аспектів реалізації двосторонніх домовленостей у контексті розвитку українсько-британського співробітництва в оборонній сфері”, – йдеться в повідомленні. 

Під час зустрічі міністра оборони Андрія Загороднюка Бена Уоллеса йшлося про поточну ситуацію з безпекою в регіоні, гібридні виклики та загрози, що стоять перед Україною та Великобританією. 

Також під час візиту іноземна делегація відвідала Меморіальний комплекс і вшанувала пам’ять загиблих українських героїв. 

Раніше Андрій Загороднюк повідомив, що склад ЗСУ скорочувати не планують.  

Також повідомлялося, що Міністерство оборони має намір в наступному році представити план оборони України. Цього року оборонне відомство обіцяє зробити перші напрацювання плану.