АктуальноВсі новиниГоловне в УкраїніУкраїна

В Україну прибув американський десант

Понад 130 військових армії США замінять своїх співвітчизників у рамках ротації в місії з підготовки українських бійців.

В рамках ротації в Україну прибуло понад 130 військовослужбовців десантно-штурмової дивізії армії США. Про це повідомляє прес-служба Міноборони у четвер, 2 травня.

Американські військові замінять своїх співвітчизників у місії з підготовки українських військових Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна.

Церемонія передачі повноважень відбулася в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Зокрема, на заміну військовослужбовцям 278-го бронекавалерійського полку Національної гвардії США зі штату Теннессі, які перебували на Львівщині з літа 2018 року, в Україну прибули понад 130 військових 2-ї бригадної тактичної групи Страйк 101-ї повітряно-десантної (десантно-штурмової) дивізії армії США. Термін ротації на території України для американських військових становитиме 9 місяців.

У Міноборони зазначили, що американські гвардійці зі штату Теннессі добре впоралися із завданнями з підготовки українських підрозділів і отримали нагороди Міноборони України.

Представники армії США продовжуватимуть допомагати в тренуванні підрозділів Збройних сил України за стандартами підготовки армій держав НАТО.

У Міноборони нагадали, що діяльність місії розпочата в 2015 році. Метою є сприяння внутрішньому оборонному потенціалу України і тренуванні ротаційних підрозділів в Україні. Крім того, американські військовослужбовці продовжуватимуть навчання українських військових інструкторів, які в найближчому майбутньому повинні повністю оволодіти функціями навчання особового складу на рівні батальйону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close