Перший рейс цієї авіакомпанії з України було заплановано саме на 28 серпня.

28 серпня одна з кращих авіакомпаній світу Qatar Airways здійснить перший рейс з України. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

“Керівник авіаційного підрозділу Галина Винарчук залишає Міністерство і починає свою роботу в якості комерційного менеджера, керівника представництва в Україні номер один авіакомпанії у світі Qatar Airways, перший рейс якої з України полетить вже 28 серпня!” – написав Омелян.

За словами міністра, радує той факт, що кращі світові компанії приймають українських держслужбовців на роботу.

Укр/EnПонеділок починається з приємної, але одночасно важкої події.Керівник авіаційного підрозділу Halyna Vynarchyk…

Опубліковано Volodymyr Omelyan Неділя, 27 серпня 2017 р.

 

Окрім того, 28 серпня 2017 року, відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Адміністрацією морських портів України та компанією “Бунге СА”. За словами Омеляна, це компанія, яка працює в більш ніж 40 країнах світу. Здійснює діяльність в аграрному секторі, є одним із провідних експортерів зернових та олійних вантажів, а також одним із ключових інвесторів в Миколаївському морському порту.

Міністр інфраструктури також розповів, що вже було зроблено: “В 2011 році про інвестовано сучасний термінал на $100 млн, в 2016 році – проект будівництва перевантажного комплексу вартістю $180 млн. Ми переконані, що саме будівництво таких об’єктів збільшує вартість самої України, створює нові робочі місця, додає привабливості економіці України загалом. Ми віримо, що третя черга, меморандум про яку підписується сьогодні, дасть можливість суттєвого збільшення потужності як перевалки, так і переробки на території порту… шлях цей був легкий і простий. Україна справді відкрита для інвесторів і справді їх вітає”.