Після виступів захисту росіянина Пулатова в суді виступлять нідерландські прокурори.

У Нідерландах у четвер, 12 листопада, відновилося судове засідання у справі про збитий над Донбасом у 2014 році пасажирський авіалайнер рейсу МН17.    

На сьогоднішньому засіданні виступить сторона обвинувачення.   Як повідомив прокурор Тейс Берґер, захист росіянина Олега Пулатова подав майже 200 клопотань про проведення додаткових розслідувань.

“Минулого тижня захист від особи Пулатова представив близько 200 клопотань про проведення додаткових розслідувань. Більш того, суд ще має прийняти рішення за 80 поданими раніше [прокуратурою й захистом] клопотаннями”, – наводить слова прокурора ТАСС.  

Берґер зазначив, що низка клопотань мають бути задоволені з метою встановлення правди, оскільки засудження невинної особи не в інтересах ні прокуратури, ні суду, ні родичів загиблих.  

“Однак мають бути встановлені й певні обмеження”, – додав прокурор.  

На попередньому засіданні суду показали звернення Пулатова.   Нагадаємо, Росія вийшла з Консультативної групи з розслідування аварії MH17, в яку входять Нідерланди й Малайзія. Дії Нідерландів у російському МЗС назвали “недружніми”, а звинувачення на адресу Москви – “скоростиглими”.