Головне в Україні

Відродження спадщини. Світовий фольк України

Найвідоміше амерниканське вечірнє шоу з Джиммі Феллоном присвятило треть свого ефірного часу бесідам про розвиток українського фольклору в сучасній світовій музиці.

Українська народна пісня, яка впродовж багатьох років була лише втіхою для вузького кола осіб та переважно сепівалася у вузькому колі осіб, а на масових заходах пропагувалась як відголосок старомодного й непопулярного, сьогодні активно вривається в усі жанри музики та стає популярною у всьому світі.

Пісня групи Kazka розлетілася по всьому світові, її співали дуже багато людей, які й зовсім не знали української мови. Гурт “Даха Браха” підкорює світ не лише музикою, але й українською етнічною атмосферою. Співачка “Onuka” займає перші місця в чартах Японії. І навіть співачка з Краснодару “Yuka” поширює український фольк, бо для неї він також рідний з дитинсва. Росіянин Олег Скрипка обожнює українську мову з її співочістю та емоційність українського народу. Однак, не можна було й не згадати автора “Червоної рути” Назара Яремчука, який, на жаль, дуже рано загинув.

Визнання популярності української народної музики у світі сучасної поп-індустрії безперечно є неймоіврно вагомим для усих українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close