Всі новиниГоловне в Україні

Відтепер “Укрзалізниця” вироблятиме локомотиви разом з General Electric

Державна компанія “Укрзалізниця” підписала з американською компаній General Electric угоду про спільне виробництво рухомого складу на суму 1 мільярд доларів.

 Як передає кореспондент УНІАН, угоду було підписано в. о. голови правління “Укрзалізниці” Євгеном Кравцовим і виконавчим директором General Electric Transportation Рафаелем Сантаною у присутності президента України Петра Порошенка і посла США Марі Йованович і голови правління “Укрексімбанку” Олександра Гриценка.

“Це дуже важливий день для всієї економіки. Можу розкрити таємницю, як це все почалося. У червні в ході мого візиту в Америку ми обговорили з Трампом, що відносини наших країн повинні знайти практичний характер. Багато років УЗ була недофінансована. Компанія має потребу в рухомому складі, нових локомотивах. Дуже швидко був підписаний контракт на суму 1 мільярд доларів. Репутація GE дуже висока. Вона приходить в ті країни, де толерантність до корупції дуже низька. Тому прихід в Україну – це показник довіри”, – сказав Порошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close