Росія святкувала третю річницю «Кримнашу» під критику і засудження з боку сусідів. Зокрема, Міністерство закордонних справ Грузії піддав різкій критиці «спробу Росії» насильно змінити кордони суверенної України. Крім того, в МЗС Грузії нагадали, що нещодавно РФ ввела дивізіон зенітних ракет С-300, передає replyua.net.

У грузинському дипломатичному відомстві назвали референдум, незаконно проведений в Криму три роки тому, частиною плану по окупації півострова і його подальшої анексії, який, в свою чергу, є яскравим прикладом грубого порушення міжнародного права. В офіційній заяві МЗС Грузії засудило дії Росії по анексії території України і насильницької зміни кордонів держави. Також дипломати закликали міжнародне співтовариство дати об’єктивну і принципову оцінку діям РФ, вжити всіх заходів для недопущення подібних подій в майбутньому по відношенню до інших незалежних держав, яким не пощастило бути сусідами Росії.

За словами міністра закордонних справ Грузії Михайла Джанелідзе, його країна робить все від неї залежне, щоб змусити Росію поважати міжнародне право. Однак в Кремлі навіть не намагаються прислухатися до думки представників сусідніх держав. Зокрема, поява на окупованих Росією територіях нових ракетно-зенітних комплексом свідчить про те, що РФ продовжує йти у напрямку ескалації напруженості і готуватися до нових військових дій.