[multilanguage_switcher]

На порядку денному також було винесене питання про дотримання Мінських угод.

         У Києві відбулась зустріч премʼєр-міністра України Володимира Гройсмана з главою Національної ради Швейцарської Конфедерації Крістою Марквальдер, у ході якої обговорювалися перспективи активізації двосторонніх політичних і торговельно-економічних відносин.

         В. Гройсман переконаний, що зустріч обʼєднаного комітету з питань торгівлі та економіки, яка проводитимесь  у вересні, сприятиме покращенню двохсторонньої співпраці.

         Пан премʼєр  також зазначив, що одним із пріоритетних питань в уряді є створення в Україні сприятливих умов для розвитку бізнесу за підтримки Швейцарії.

         «Я зацікавлений в тому, щоб бізнес, в який інвестують в Україні, був успішним», – повідомив Володимир Гройсман на прес-конференції в КМУ.

         Крім того, сторони обговорили впровадження Мінських угод. Глава Національної ради зазначила, що Швейцарія підтримує Україну у її прагненні досягнути миру, визнає порушення територіальної цілісності України та незаконне проведення референдуму в Криму і подальшу його анексацію Російською Федерацією.

         В. Гройсман подякував  Швейцарії за підтримку, в тому числі по відношенню до агресії з боку Росії, а також наголосив на важливості гуманітарної допомоги та підтримки у впровадженні реформ в Україні.

Оригінальний текст : http://true-news.info/groisman-discussed-with-the-head-of-the-national-council-of-switzerland-the-activation-of-trade-economic-relations/